Ilona
: 304 Ft   : 259 Ft Benzin: 330 Ft/l   Dízel: 336 Ft/l   Írjon nekünk TUDOMÁNY

Dr. Dobai Gyula Úszó Emlékverseny

2016-10-23 16:54:11

2016. október 22-23. között immár ötödik alkalommal került megrendezésre a Kecskeméti Fürdőben a Dr. Dobai Gyula Emlékverseny.

Az úszóversenyen 30 egyesület 391 versenyzője képviseltette magát. A verseny rangját emelte a Kecskeméti Fürdőben edzőtáborozó dán Aalborg Svommeklub egyesület részvétele is, akinek 19 úszója állt rajthoz.

Képgaléria megtekintése (17 db kép)

Az egyesületek közti pontversenyt és az éremtáblázatot is a BÁCSVÍZ-KVSC-KESI csapata nyerte 13 arany-, 9 ezüst- és 15 bronzéremmel. A különdíj, a 100 méteres férfi gyorsúszás győztese Dudás Dániel, a Kaposvári SI versenyzője lett.

A BÁCSVÍZ-KVSC csapatából aranyérmet nyert: Magony Joshua, Kollár Bálint, Szokol Szonja, Pap Kata, Pajor Franciska, Ölvödi Petra, Fazekas Bence, Lajter Szabolcs, Ölvödi Soma. További érmesek: Földházi Dávid, Gál Olivér, Földházi Ákos, Tóth Molli, Ali Ákos, Garajszki Máté, Demjén Bátor, Fekete Miklós, Kerekes Luca.

A KESI csapatából aranyérmet nyert: Turucz Zoé. További érmesek: Sipos L. Adél és Katona Lujza.

Felkészítő edzők: Törös Károly, Poczó Elemér, Bálint Zoltán, ifj. Szabó László.