Viola
: 358 Ft   : 292 Ft Benzin: 330 Ft/l   Dízel: 336 Ft/l   Írjon nekünk

Diák A és B judo Magyar Bajnokságot rendeztek Kecskeméten

2019. 10. 21., 12:00

Idén a Kecskeméti Judo Club rendezte meg a Diák A és B judo Magyar Bajnokságot 2019. október 19-én a Mercedes-Benz Sport Akadémián.

A versenyt a Mercedes Benz Gyár neve „fémjelezte", hiszen hathatós segítségükkel sikerült megvalósítani a programot.

A Mercedes-Benz Sport Akadémia csarnoka megtelt versenyzőkkel és szurkolóikkal. A 370 fős indulói létszám jelezte a verseny színvonalát. Ivkovicné Béres Tímea, a Mercedes-Benz Gyár Nemzeti Kosárlabda Akadémia vezetője és Nagysolymosi Sándor a Kecskeméti Judo Club-KESI elnöke nyitották meg az eseményt.

A Kecskeméti JC judokái két érmet és egy pontszerző helyet zsebelhettek be a hatalmas me-zőnyben.

Szendrővári Zsombor 54 kg-ban az év során abszolút javuló tendenciát mutatva az ezüstéremig menetelt.

Lovászi Bendegúz 66 kg-ban kiegyensúlyozott éves teljesítéssel a dobogó hamadik fokára állhatott fel.

Szabó-Győrfi Zalán 41 kg-ban éppen csak lecsúszott a dobogóról, ezzel ötödik helyen zárt.

Nagy öröm számomra, hogy ilyen sikeres versenyt zártunk. Ebben nagy segítségünkre voltak fiatal edzőink, Cseh Márk és Horváth Levente. Nagyban megkönnyítették munkánkat és értékes tanácsokkal gazdagították növendékeinket - nyilatkozta Nagysolymosi Sándor.

Edzők: Nagysolymosi Tibor, Cseh Márk, Horváth Levente.

Forrás: keol.hu