Bernadett
: 311 Ft   : 248 Ft Benzin: 330 Ft/l   Dízel: 336 Ft/l   Írjon nekünk TUDOMÁNY

Az Aranyhomok Kupa KESI-s eredményei

2018. 01. 29., 16:46

2018. január 27-28. között került megrendezésre a Kecskeméti Fürdőben ’VII. Aranyhomok Kupa’ úszóverseny, melyen a Kecskeméti Sportiskola összesen 33 fővel indult.

A rangos eseményen összesen 36 egyesület 499 versenyzője képviseltette magát.

A Kecskeméti Sportiskola fiatal növendékei kiemelkedő teljesítményt nyújtottak, nem csak az egyéni csúcsok, hanem az érmek számát tekintve is. A KESI úszói összesen 20 érmet nyertek (9 arany-, 5 ezüst-, és 6 bronzérmet), és ezzel az egyesületek közti pontversenyben a 8. helyen zártak.

A KESI legeredményesebb versenyzője Mohay Janka volt, aki egymaga összesen 5 érmet zsebelt be (4 arany és 1 ezüst).