Nándor
: 308 Ft   : 262 Ft Benzin: 330 Ft/l   Dízel: 336 Ft/l   Írjon nekünk TUDOMÁNY

KESI-s eredmények az V. Gyarmati Kupa Úszóversenyről

2017. 05. 15., 10:46

2017.05.13-án Hódmezővásárhelyen az V. Gyarmati Kupán vett részt a KESI úszószakosztálya 30 fővel.

A rangos versenyen összesen 32 csapat 443 versenyzője képviseltette magát.

Az egyesületek közti pontversenyben a KESI csapata a 11. helyen végzett 9 éremmel (3 ezüst, és 6 bronz).

A KESI legeredményesebb versenyzője Mohay Janka volt, aki összesen négy bronzérmet nyert (50 méter gyorson, 50 méter mellen, 50 méter háton, és 100 méter gyorson).

Mohay JankaMohay Janka

További érmet nyert versenyzők: Kenderes István, Szalontai Roland, Pintér Imola.

Felkészítő edzők: Bálint Zoltán, Székely Lilla.

Gratulálunk!

Ha tetszett a cikk, kövesse
a Hírös-Sportot a Facebookon!

Még több friss hír

2017-10-16 09:33:29
A Himnusz hangjai és Bogasov István megnyitó szavai után megkezdődhetett az immáron hagyományos, de ebben a két korosztályban úttörőnek számító Zsoldos Zsolt, volt válogatottról elnevezett judo emlékverseny.
2017-10-09 15:55:05
Megtartotta évnyitóját a Kecskeméti Sportiskola (KESI) is szombat délelőtt a Messzi István Sportcsarnokban. A KESI kilenc szakosztálya közel ezer gyermeket mozgat meg az új szezonban, akik közül a tavalyi bajnoki szezon legjobbjai év sportolója díjban részesültek.