: 310 Ft   : 260 Ft Benzin: 330 Ft/l   Dízel: 336 Ft/l   Írjon nekünk TUDOMÁNY

Sportcsarnok Események

Itt találod az összes cikket a „Sportcsarnok Események” témában!

Megszerezte első győzelmét az Alba KC: alulmaradt a KNKSE

A női kézilabda NBI. harmadik fordulójában a Kecskeméti NKSE hazai pályán az Alba Fehérvár KC csapatát fogadta.
2017. 09. 18., 14:51

Októberben az alábbi mérkőzésekre várjuk a szurkolókat és a sport iránt érdeklődőket a Messzi István Sportcsarnokban:

2017. 09. 18., 10:06

Igazán kiegyenlített csatákat hozott a szombati nemzetközi férfi röplabda felkészülési torna, hiszen mindhárom együttes tudott nyerni 1-1 meccset.

2017. 08. 21., 13:49

Szeptemberben az alábbi mérkőzésekre várjuk a szurkolókat és a sport iránt érdeklődőket a Messzi István Sportcsarnokban:

2017. 08. 17., 09:15

2017. augusztus 16-án a Hufbau-Akker KNKSE női NBI-es csapata felkészülési mérkőzést játszott a Kispest NKK csapatával a Messzi István Sportcsarnokban.

2017. 07. 31., 13:34

Július 26-án és 27-én játszott felkészülési mérkőzést a szlovákok ellen a Kecskeméten edzőtáborozó magyar kosárlabda válogatott.

2017. 06. 02., 08:09

"Esély, egyenlőség, elfogadás" jelszóval 2017. június 1-jén Esély Napot szerveztek Kecskeméten, a Messzi István Sportcsarnokban.

2017. 04. 25., 14:48

Kecskemét ideális helyszín, az Önkormányzat és a Hírös Sport Kft. kiváló partner, amit bizonyít, hogy negyedik alkalommal rendezzük itt az öttusa világkupát – mondta Vörös Zsuzsanna, a Magyar Öttusa Szövetség (MÖSZ) általános alelnöke hétfőn a Kecskeméti Fürdőben tartott sajtótájékoztatón, ahol bejelentette, hogy 27 ország 148 versenyzője, közöttük 3 olimpiai bajnok vesz részt a május 4-e és 8-a között sorra kerülő Öttusa Világkupán.

2017. 03. 21., 16:18

2017. március 25-én Demjén Ferenc élő nagykoncertet adott a Messzi István Sportcsarnokban.